VRIJWILLIGERS GEZOCHT

30 april 2021


VRIJWILLIGERS

Wij zoeken meerdere leden die het leuk vinden om een bijdrage te leveren aan de PR van onze vereniging. Dat kan van alles zijn. Het maken van een flyer, foto’s maken van een toernooi waar je aan deelneemt of gaat kijken of het schrijven van een artikel over iets wat jij of het Bestuur belangrijk vindt om te delen met andere leden. Ben of ken jij iemand die dat leuk vindt. Laat het ons weten en laat een reactie achter onder dit bericht. 

 

PR vereniging

────

Toernooiposters

────

Foto’s maken op evenementen

────

Artikelen schrijven

────

Nieuws delen met onze leden

Schrijf je reactie onder dit artikel

 

 

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen