Competitie

april 2019

zaterdag 6 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 1-DE VIJFHUIZEN 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 62Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 1-MUNSEL 12 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 1-RCW WAALWIJK 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 64Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 1-ULVENHOUT 25 - 1Roodzand Kunstgras
zondag 7 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 45Stand
09:00LOON OP ZAND 2-DE RAUWBRAKEN 32 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 40Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 1-UDENHOUT 26 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 44Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 2-CASH 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 47Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 4-RIEL 21 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 28Stand
10:00UDENHOUT 1-DE RAUWBRAKEN 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
10:00BERGENSHUIZEN 1-DE RAUWBRAKEN 10 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
12:00GOIRLE 3-DE RAUWBRAKEN 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
12:30DE RAUWBRAKEN 1-THADIA 25 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
12:30DE RAUWBRAKEN 3-BAS DONGEN 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:30TILBURG 2-DE RAUWBRAKEN 25 - 1Gravel
dinsdag 9 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 12Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 1-STRIJDO 44 - 0Roodzand Kunstgras
donderdag 11 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 2-BERKEL-ENSCHOT 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 6Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 3-HELVOIRT 33 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 1-UDEN 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 45Stand
19:00DE BLAAK 1-DE RAUWBRAKEN 10 - 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 12 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 3-TETERINGEN 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
13:00ASMUNT 1-DE RAUWBRAKEN 22 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:00TOS BERGEIJK 4-DE RAUWBRAKEN 42 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 1-PELLIKAAN GOIRLE 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 50Stand
19:00BIJSTERVELDEN 1-DE RAUWBRAKEN 23 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 9Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 1-TER WEIJDE 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 1-GOIRLE 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00TILBURG 2-DE RAUWBRAKEN 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 3-QUIRIJN 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 4-QUIRIJN 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00SLA RAAK OISTERWIJK 5-DE RAUWBRAKEN 54 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
19:00THADIA 5-DE RAUWBRAKEN 63 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 7-QUIRIJN 40 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00ASMUNT 1-DE RAUWBRAKEN 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
19:00DE WARANDE 4-DE RAUWBRAKEN 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 27Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 4-WOLFSBOSCH 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 28Stand
19:00WERE DI TILBURG 3-DE RAUWBRAKEN 31 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00BEST 1-DE RAUWBRAKEN 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 2-BERKEL-ENSCHOT 34 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 3-GOIRLE 30 - 4Roodzand Kunstgras
zaterdag 13 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
10:00STRIJDO 2-DE RAUWBRAKEN 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 62Stand
13:30BASTION BASELAAR 6-DE RAUWBRAKEN 15 - 0
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 64Stand
13:30HEUSDEN 1-DE RAUWBRAKEN 13 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
14:00ASMUNT 1-DE RAUWBRAKEN 10 - 4Kunstgras
zondag 14 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 40Stand
09:00BIJSTERVELDEN 1-DE RAUWBRAKEN 13 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 45Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 3-GOIRLE 34 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 44Stand
10:00GOIRLE 2-DE RAUWBRAKEN 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
10:00BLTV 1-DE RAUWBRAKEN 34 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 31Stand
10:00LOON OP ZAND 1-DE RAUWBRAKEN 25 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 47Stand
12:00HELVOIRT 1-DE RAUWBRAKEN 43 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
12:30DE RAUWBRAKEN 2-DASH '35 22 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 28Stand
12:30DE RAUWBRAKEN 1-SLA RAAK OISTERWIJK 21 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
12:30DE RAUWBRAKEN 1-UDENHOUT 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
12:30DE RAUWBRAKEN 1-ALPHEN 26 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
13:00TOZ 1-DE RAUWBRAKEN 16 - 0Kunstgras
dinsdag 16 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 12Stand
09:30AALBURG 1-DE RAUWBRAKEN 13 - 1Kunstgras
donderdag 18 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:00BOEMERANG 2-DE RAUWBRAKEN 23 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:00PELLIKAAN GOIRLE 1-DE RAUWBRAKEN 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 45Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 1-TENDO 11 - 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 19 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
13:00ETTEN 3-DE RAUWBRAKEN 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 2-DE YPELAER-H'BEEK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 4-BEST 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
13:00ETTEN 1-DE RAUWBRAKEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
18:30LOON OP ZAND 2-DE RAUWBRAKEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 50Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 2-BERGENSHUIZEN 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 9Stand
19:00HILTEN 1-DE RAUWBRAKEN 1
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 2-ALPHEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00TILBURG 3-DE RAUWBRAKEN 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00UDENHOUT 3-DE RAUWBRAKEN 4
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 5-STOKEIND 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 6-LOON OP ZAND 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 1-DE MERLETTEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 2-QUIRIJN 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 27Stand
19:00DE MERLETTEN 4-DE RAUWBRAKEN 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 28Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 3-UDENHOUT 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 1-BOKT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:00SLA RAAK OISTERWIJK 2-DE RAUWBRAKEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00STOKEIND 2-DE RAUWBRAKEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:15DE HELLEKENS 2-DE RAUWBRAKEN 74 - 0Roodzand Kunstgras
zaterdag 20 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 8Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 1-WOLFSBOSCH 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 62Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 1-DE MERLETTEN 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 1-DE MATTENKLOPPERS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 64Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 1-ACHTER DE BOGEN 1Roodzand Kunstgras
maandag 22 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 18Stand
09:00BIJSTERVELDEN 1-DE RAUWBRAKEN 15 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 1 - Afdeling 40Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 1-LOON OP ZAND 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 44Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 2-DE BLAAK 26 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 47Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 4-TILBURG 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
10:00DE BOCHT 1-DE RAUWBRAKEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
10:00LOON OP ZAND 1-DE RAUWBRAKEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Groen Zondag - Groen 2 - Afdeling 45Stand
12:00QUIRIJN 1-DE RAUWBRAKEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 28Stand
12:00GOIRLE 2-DE RAUWBRAKEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
12:30DE RAUWBRAKEN 1-DE MERLETTEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Zondag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
12:30DE RAUWBRAKEN 3-VOLLEY 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 31Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 2-GOIRLE 1Roodzand Kunstgras
dinsdag 23 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 12Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 1-ACHTER DE BOGEN 1Roodzand Kunstgras
donderdag 25 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 2-ACHTER DE BOGEN 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 6Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 3-RCW WAALWIJK 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel Donderdag Ochtend - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
09:30DE RAUWBRAKEN 1-FRISSELSTEIN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 45Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 1-BLTV 20 - 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 26 april 2019
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 3-SLA RAAK OISTERWIJK 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
13:00TEGENBOSCH 2-DE RAUWBRAKEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:00SKINLO 2-DE RAUWBRAKEN 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
13:00DE RAUWBRAKEN 1-GOIRLE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 50Stand
19:00WOLFSBOSCH 1-DE RAUWBRAKEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 9Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 1-TEN MEDEL 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 1-DE MATTENKLOPPERS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ZANDLIGT 1-DE RAUWBRAKEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 3-GOIRLE 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 4-BOEMERANG 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00WERE DI TILBURG 1-DE RAUWBRAKEN 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 11Stand
19:00WOBURNPARK 2-DE RAUWBRAKEN 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 2019 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 13Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 7-GOIRLE 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00HAAREN 2-DE RAUWBRAKEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 16Stand
19:00WERE DI TILBURG 1-DE RAUWBRAKEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 27Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 4-HAAREN 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 28Stand
19:00BERKEL-ENSCHOT 1-DE RAUWBRAKEN 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00DE HAMBAKEN 2-DE RAUWBRAKEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 14Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 2-TILBURG 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2019 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00DE RAUWBRAKEN 3-HILTEN 3Roodzand Kunstgras