Clubagenda

April 2024
2e Paasdag
Maandag 1 00:00 - 23:55
Jeugd Competitie Rood + Oranje
Maandag 1 08:30 - 13:00
Jeugd Competitie Groen
Maandag 1 09:00 - 13:00
Jeugd Competitie 11 t/m 14 & 13 t/m 17 jaar
Maandag 1 09:00 - 17:30
Koffietijd
Dinsdag 2 09:00 - 13:00
Koffietijd
Woensdag 3 09:00 - 13:00
Koffietijd
Donderdag 4 09:00 - 13:00
Senioren HD & DD Tennis Competitie
Vrijdag 5 19:00 - Zaterdag 6 01:30
Senioren Padel Competitie
Vrijdag 5 19:00 - Zaterdag 6 01:30
Senioren Tennis Competitie
Zaterdag 6 10:00 - 22:00
Jeugd Competitie Rood + Oranje
Zondag 7 08:30 - 13:00
Jeugd Competitie Groen
Zondag 7 09:00 - 13:00
Junioren (11 t/m14 & 13 t/m 17) Competitie
Zondag 7 09:00 - 17:30
Senioren Tennis Competitie
Zondag 7 10:00 - 22:00
Senioren Padel Competitie
Zondag 7 10:00 - 22:00
Senioren Tennis Competitie
Maandag 8 09:00 - 17:00
Koffietijd
Dinsdag 9 09:00 - 13:00
Senioren Tennis Competitie
Dinsdag 9 09:00 - 17:00
Koffietijd
Woensdag 10 09:00 - 13:00
Koffietijd
Donderdag 11 09:00 - 13:00
Senioren Tennis Competitie
Donderdag 11 09:00 - 17:00
Senioren Tennis Competitie
Vrijdag 12 09:00 - 17:00
Senioren GD & 8/9 Tennis Competitie
Vrijdag 12 19:00 - Zaterdag 13 01:30
Senioren Padel Competitie
Vrijdag 12 19:00 - Zaterdag 13 01:30
Senioren Tennis Competitie
Zaterdag 13 10:00 - 22:00
Jeugd Competitie Rood + Oranje
Zondag 14 08:30 - 13:00
Jeugd Competitie Groen
Zondag 14 09:00 - 13:00
Junioren (11 t/m14 & 13 t/m 17) Competitie
Zondag 14 09:00 - 17:30
Senioren Tennis Competitie
Zondag 14 10:00 - 22:00
Senioren Padel Competitie
Zondag 14 10:00 - 22:00
Senioren Tennis Competitie
Maandag 15 09:00 - 17:00
Koffietijd
Dinsdag 16 09:00 - 13:00
Senioren Tennis Competitie
Dinsdag 16 09:00 - 17:00
Koffietijd
Woensdag 17 09:00 - 13:00
Koffietijd
Donderdag 18 09:00 - 13:00
Senioren Tennis Competitie
Donderdag 18 09:00 - 17:00
Senioren Tennis Competitie
Vrijdag 19 09:00 - 17:00
Senioren HD & DD Tennis Competitie
Vrijdag 19 19:00 - Zaterdag 20 01:30
Senioren Padel Competitie
Vrijdag 19 19:00 - Zaterdag 20 01:30
Senioren Tennis Competitie
Zaterdag 20 10:00 - 22:00
Jeugd Competitie Rood + Oranje
Zondag 21 08:30 - 13:00
Jeugd Competitie Groen
Zondag 21 09:00 - 13:00
Junioren (11 t/m14 & 13 t/m 17) Competitie
Zondag 21 09:00 - 17:30
Senioren Tennis Competitie
Zondag 21 10:00 - 22:00
Senioren Padel Competitie
Zondag 21 10:00 - 22:00
Senioren Tennis Competitie
Maandag 22 09:00 - 17:00
Koffietijd
Dinsdag 23 09:00 - 13:00
Senioren Tennis Competitie
Dinsdag 23 09:00 - 17:00
Koffietijd
Woensdag 24 09:00 - 13:00
Koffietijd
Donderdag 25 09:00 - 13:00
Senioren Tennis Competitie
Donderdag 25 09:00 - 17:00
Senioren Tennis Competitie
Vrijdag 26 09:00 - 17:00
Senioren GD & 8/9 Tennis Competitie
Vrijdag 26 19:00 - Zaterdag 27 01:30
Koningsdag; Paviljoen gesloten
Zaterdag 27 00:00 - 23:55
Koffietijd
Dinsdag 30 09:00 - 13:00