Pickleball van start!

07 juni 2025


Met trots introduceren wij een nieuwe sport binnen onze club:  Pickleball Een toegankelijke, leuke en actieve racketsport voor jong en oud, die elementen van tennis, padel, badminton en tafeltennis combineert.

Vanaf nu kunnen leden gebruikmaken van de Huis & Hypotheek Pickleballbaan (baan 14). Pickleball-rackets en ballen zijn aanwezig achter de bar en kunnen  geleend worden als er bardienst is. Vergeet niet de baan vooraf te reserveren via het afhangsysteem en na gebruik de spullen weer achter de bar terug te leggen.

We hopen dat deze nieuwe tijdelijke sport snel geïntegreerd wordt in ons clubleven. Om dat te ondersteunen, komt er binnenkort een QR-code in het paviljoen waarmee je je kunt aanmelden voor de Pickleball-appgroep. Zo kun je makkelijk met andere leden afspreken.

Hou onze socials in de gaten! Daar delen we regelmatig handige tips & tricks om het spel nog leuker te maken. Ook te vinden bij de knltb onder pickleball. 

Veel speelplezier!

Ook zijn we bezig om een demonstratie wedstrijd te organiseren tijdens het finale weekend van ons open Huis&Hypotheek toernooi. 

Het bestuur

Nieuwscategorieën